Ήττα στην Τήνο για το Ανδρικό

Δεν κατάφερε να πάρει θετικό αποτέλεσμα το ανδρικό τμήμα του συλλόγου μας.

Η ομάδα μας έχασε ευκαιρίες για να πάρει κάτι θετικό, όμως τα δοκάρια σταμάτησαν τους παίκτες μας και μοιραία ήρθε η ήττα με 2-0 από τον ΠΑΣ Τήνου (0-0 ημίχρονο)

Για την ομάδα μα ντεμπούτο στην Α κατηγορία έκαναν οι Μιχάλης Κωνσταντινίδης και Αντώνης Σκορδίλης.

Το σκορ άνοιξε  στο  70′ ο Zαννάκης και 17 λεπτά αργότερα οι Τηνιακοί ζευγάρωσαν τα τέρματα τους  με γκολ που πέτυχε στο 87 ο Βελαλόπουλος.

ΠΑΣ Τήνου (Σουμπασάκος)

Κελαδίτης, Ζαλώνης, Δαρμής, Λειβαδάρας, Βελαλόπουλος, Νάζος, Ζαννάκης.Ε ,Γλυγνός, Ζαννάκης.Γ, Μανουδάκης, Sarr, Λειβαδάρης, Αργυρόπουλος, Μemaj, Ηλιόπουλος, Αρμακόλας, Δενεκαριάς και Γιαννίτσης

Άγιαξ Σύρου (Ρούσσος)

Καρποδίνης, Καπλάνης, Ζαγκούλης, Αργυρός, Συριανός, Μπάιλας, Λούσσας, Σαγκινέτος, Κουκούλης, Ρούσσος, Φωτεινιάς, Πρίντεζης, Κοτσιπετσίδης, Σκορδίλης, Καλμπουράκης, Κωσταντινίδης, Γεράρδης και Μαραγκός